دبستان وحدت پاونار سرپل ذهاب

همت مضاعف ، کار مضاعف برای یاد دهی – یادگیری

پیام مدیر محترم اداره ی آموزش و پرورش شهرستان سر پل ذهاب به مناسبت باز گشایی مدارس

الحمدلله الذی علم با لقلم علم الانسان ما لم یعلم تاریخ اطلاعیه :  27/06/89


بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الذی علم با لقلم علم الانسان ما لم یعلم

 

به نام معلم بی بدیل و خالق بی مانندی که با حکمت و رأفت، انسان را آفرید و او را با گوهر اندیشه و مهر ، بر موجودات سروری بخشید و با الهام از حکمت حیات بخش اسلام و آموزه های جاودان قرآنی ، بر حضرت خاتم النبیین رسول گرامی اسلام حضرت محمد (ص) او را بزرگ مربی و راهنمای بشریت قرار داد .

 

همکاران عزیز فرهنگی ، دانش آموزان عزیز

شروع سال تحصیلی جدید و بهار دانش آن بعنوان یک رخداد مهم فرهنگی در کشور عزیزایران اسلامی و تقارن آن با حماسه هشت سال دفاع مقدس بعنوان قطعه ای نورانی از تاریخ پر افتخار ملت رشید ایران با شور و شوقی وصف ناپذیر همراه است . بدون شک این شور و نشاط به برکت خون شهدای گرانقدرو جانفشانی ایثارگرانی است که جانانه در مقابل همه دنیای استکبار جهانی ایستادند ، دفاعی که با سربلندی به پایان رسید و برگی زرین و ماندگار در دفتر تاریخ این ملت ثبت کرد ، و چه زیباست این سربلندی که با آغاز تلاش دوباره آینده سازان ایران اسلامی معلمان گرانقدر و دانش آموزان عزیز برای تحقق آینده ای روشن تقارن معنوی یافته است . تقدیم بیش از 40 هزار شهید و ده ها هزار جانباز و آزاده ، بخشی از ایثارگریهای دانش آموزان و فرهنگیان گرانقدر در حراست از ارزش ها و دستاوردهای الهی انقلاب است ، باشد که همواره قدردان و حافظ خون شهدا باشیم .

بازگشایی مراکز تعلیم و تربیت و فصل شکوفایی علم و دانش در سالی که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف نامگذاری شده است و همچنین هفته دفاع مقدس که اوج افتخارات ملت مسلمان ایران است به همه همکاران گرانقدر و دانش آموزان عزیز تبریک عرض    می کنم

امیدوارم با تلاش و کوشش همه معلمان و متعلمان عزیز شاهد سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و در پرتو عنایات حق تعالی فردای همه ما از امروز و دیروز مان به مراتب بهتر باشد .   

                                                                                                                                           

 ( ان شاءالله )

 

هرمز  حیدری

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سرپل ذهاب


+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم مهر ۱۳۸۹ساعت 18:31  توسط معلمان دبستان وحدت پاونار  |